download

Head lapsevanemad

Seoses riigis COVID-19 olukorraga seotud piirangutega perioodil 11. märts kuni 11. aprill 2021 ja suure vajadusega vähendada kontakte ning koroonaviiruse levikut on valitsus andnud tungiva soovituse mitte viia lapsi ilma hädavajaduseta lasteaeda nimetatud ajavahemikus  – otsuse teeb perekond lähtudes oma võimalustest ja vajadustest. Kuna piirangute kehtestamine võis tulla lapsevanematele ootamatult ning kohatasust vabastamise kohta ei olnud kindlat infot enne 11. märtsi ning võttes arvesse, et lapsevanemad vajavad aega võimaluste kaalumiseks ja pereringis läbi arutamiseks, siis rakendatakse kohatasust vabastust lapsevanematele, kes ei too last lasteaeda alates esmaspäevast, 15. märtsist kuni 11. aprillini 2021.  Lapsevanematele, kes nimetatud perioodil ei too lapsi lasteaeda, ei esitata lasteaia kohatasu arvet aprillikuu eest.

Edastame ka lapsevanematele mõeldud kontaktid, kust saate tuge praeguse olukorraga seoses:

Rajaleidja pakub E-R kell 10-14 e-nõustamist lapsevanematele teemadel, mis on seotud lapse probleemidega lasteaias. E-nõustaja töövälisel ajal saab jätta oma küsimuse kirjalikult. Täpsem info: https://rajaleidja.ee/nouanded-lapsevanemale/

Lapsevanematel on vajadusel võimalik saada vaimse tervise teemal nõustamist videosilla või kirjaliku e-nõustamisena. Täpsem info: https://peaasi.ee/kysi-noustajalt/

Lasteabi telefon 116111 on suunatud igas vanuses lastele ning töötab 24/7, samuti on saab kasutada veebichati võimalust : https://www.lasteabi.ee/. Ka lapsevanemate kõned on oodatud samale numbrile.

PS! Need lapsevanemad, kes veel ei ole andnud teada, kas nende laps tuleb nimetatud perioodil lasteaeda või mitte, palun seda teha esimesel võimalusel kirjutades oma rühma e-postile. Tänan!

Heade soovidega

Kristina Mägi

direktor

Kohila lasteaed Sipsik

Tel. (+372) 55 560 093,

(+372) 48 94 139

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.