download

Meie lasteaed osaleb rahvusvahelises Nordplus Junior projektis koos kahe Läti ja ühe Leedu lasteaiaga. Projekti eesmärkideks on luua erinevate haridusasutuste toimiv koostöövõrgustik ning töötada välja uusi ja arendada olemasolevaid loovaid õppemeetodeid. Projekti käigus tutvume naaberriikide huvitavate praktikatega ja kogume uusi ideid, mida lasteaias kasutusele võtta.

Projekt koosneb neljast osast: erinevate maade õppemängud, lastekirjandus, tervislikud eluviisid ja „väikesed kodanikud“ (oma kodukoha tundma õppimine). Meie lasteaiast on projektiga otseselt seotud Päikeseliblikad, Põrnikad, Rõõmutirtsud ja Jaanijussid.

Õpetajate esimene õppevisiit Leetu toimub oktoobri lõpus, jaanuaris külastame Läti lasteaedu, kevadel ootame väliskülalisi külla meie lasteaeda ning viimane kohtumine on juunis jälle Lätis. Partnerite kohtumistel toimuvad kontaktseminarid ja projekti teemade tutvustused/arutelud.

Projekt on kindlasti huvitav ja inspireeriv, ootame huviga, milliseid põnevaid meetodeid kasutavad naaberriikide õpetajad. 

Nordplus Junior RGB EN