download

Kohila lasteaed Sipsik otsib oma meeskonda  rühmaõpetajaid (2) - 1,0 koormusega, põhikohaga õpetajate lapsehoolduspuhkuse ajaks ja logopeedi/eripedagoogi - 1,0 koormus, tähtajatu leping.

Pakume meeldivat ja nooruslikku kollektiivi, kaasaegseid ruumi- ja töötingimusi, paindlikku töögraafikut ning arengu- ja koolitusvõimalusi. Tööle asumise aeg alates 25.08.2014.

Avaldus, CV ning haridust tõendavate dokumentide koopiad ja motivatsioonikiri palume saata hiljemalt 16.06.2014 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või aadressil Posti 5a Kohila 79804.

Lisainfo: Kristina Mägi 48 94 139, 55 33 615, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.